Nadchodzące wydarzenie

14 i 15 lutego - premiera "The Osmosis" - w choreografii Natalii Marii Wojciechowskiej - szczegóły TUTAJ

 

piątek, 23 wrzesień 2016 09:42

MAGICAL BALLET BOX - Dark Beauty

PREMIERA: 23 października 2016, godz. 19.00 w Teatrze IMKA

ŚWIATŁA I SCENOGRAFIA: Paulina Jędrzejczyk i Paweł Stępniak

OPIEKA ARTYSTYCZNA: Natalia Maria Wojciechowska

________________________________

„MAGICAL BALLET BOX – Dark Beauty”

magiczne show baletowe w wykonaniu Warsaw Ballet & friends
dla dzieci, młodzieży i dorosłych

***** OPIS *****

A co gdyby tak w trakcie jednego wieczoru można było przenieść się do nie jednego, a do wielu światów magii tańca i baletu?
Co gdyby księżniczka zmieniała się w pełną mroku gejszę by na sam koniec w romantycznym duecie baletowym jako pełna wątpliwości kobieta mówić o miłości?
Co gdyby każdy tancerz i tancerka pokazywali wybrany kawałek duszy, czarowali pięknem ruchu hipnotyzując widzów niesamowitymi układami tanecznymi?

A co gdyby zwyczajnie oddać się magii MAGICAL BALLET BOX i przekonać się, że to wszystko jest możliwe, że magia naprawdę istnieje?

MAGICAL BALLET BOX to koncert podczas którego widzowie ujrzą najpiękniejsze fragmenty z baletów klasycznych i spektakli z repertuaru Warsaw Ballet, które poruszają, zaskakują, wprawiają w zachwyt, wzruszają, napełniają grozą, skłaniają do refleksji, napełniają radością i są po prostu piękne.
Tancerzami magikami są członkowie zespołu Warsaw Ballet oraz zaproszeni przez Warsaw Ballet przyjaciele ze świata tańca. Każde wystawienie MAGICAL BALLET BOX jest inne i absolutnie niepowtarzalne, bo nigdy nie wiadomo co wyskoczy z magicznego pudełka.

MAGICAL BALLET BOX - „Dark Beauty” to taneczna opowieść okraszona multimedialną scenografią o nieoczywistym, mrocznym i niekiedy melancholijnym pięknie, które kryje się w każdym z nas. Podczas „Dark Beauty” widzowie będą mieli okazję zobaczyć niesamowite etiudy taneczne w wykonaniu tancerzy Warsaw Ballet oraz tancerzy gościnnych. Nie zabraknie tańca współczesnego, neoklasycznego, jak i baletu klasycznego.

DARK BEAUTY – piękno drzemie w każdym z nas

Więcej w tej kategorii: « OF LOVE - wieczór baletowy